Sustainable Mobility Now!

Liderzy zielonej transformacji
na drodze do zerowej emisji sektora transportu.
STRATEGICZNI PATRONI MEDIALNI

Największe elektromobilne EXPO już pod koniec września!

Już 26-28 września w Łodzi odbędą się największe targi EXPO sektora zrównoważonego transportu w regionie CEE. Podczas Kongresu Nowej Mobilności.

Na 13 tysiącach metrów kwadratowych, swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje ponad 200 wystawców.Kup bilet już dziś i poznaj najnowsze rozwiązania zeroemisyjnej branży. Ceny regularne obowiązują tylko do końca lipca!

Tegoroczna edycja Kongresu Nowej Mobilności, organizowanego przez PSPA oraz Miasto Łódź, zostanie podzielona na dwa równoległe wydarzenia. Obok konferencji, która zgromadzi ponad 400 prelegentów omawiających szanse i wyzwania związane z rozwojem zrównoważonego transportu, na KNM 2023 odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi EXPO.


Kongres Nowej Mobilności to doskonała okazja, by producenci z całej Europy przedstawili siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C. Mamy ambicję, by strefa EXPO na KNM stanowiła unikalne miejsce łączące firmy z całego łańcucha dostaw sektora e-mobility oraz przestrzeń prezentacji najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań z obszaru zeroemisyjnych technologii. To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w regionie CEE – mówi Aleksander Rajch, Dyrektor ds. relacji zewnętrznych PSPA.


Expo zjednoczy branżę nowej mobilności

EXPO Łódź, w którym odbędzie się KNM 2023, pozwala na aranżację przestrzeni w atrakcyjny i nowoczesny sposób. Organizatorzy podzielili ją na dwa obszary. Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja stwarzająca okazję do zademonstrowania dostarczanej technologii innym uczestnikom rynku. Na EXPO nie zabraknie również strefy B2C, umożliwiającej integrację z użytkownikami końcowymi oraz poznanie opinii i oczekiwań potencjalnych klientów. W rezultacie na KNM 2023 w tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.

Scena i strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy. Na 13 000 metrach kwadratowych, swoje stoiska zbuduje ponad 200 wystawców z regionu, które odwiedzi ponad 2000 osób. To tylko część atrakcji przygotowywanych podczas wydarzenia. Nie zabraknie też prelekcji, rozmów z ekspertami oraz premier, których podczas Kongresu zaplanowano ponad 20 – wskazuje Maciej Mazur, Dyrektor zarządzający PSPA.

W strefie EXPO na KNM 2023 swoje portfolio zaprezentują m.in. producenci pojazdów elektrycznych i podzespołów, importerzy, dealerzy, operatorzy i producenci infrastruktury ładowania, instytucje finansowe, firmy z branży TSL, dostawcy technologii, sektor IT, jak również liderzy branży bateryjnej i recyklingu. Propozycje w obszarze nowej mobilności przedstawi również branża pożarnicza, telekomunikacyjna, czy kancelarie prawne.


Dialog w sześciu obszarach

Część konferencyjna Kongresu Nowej Mobilności adresowana jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – zarówno podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, jak również firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. Program KNM zostanie oparty na sześciu głównych ścieżkach tematycznych:

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy łańcucha wartości elektromobilności w ujęciu globalnym),
  • Poland Drives e-Mobility (forum uczestników polskiego sektora e-mobility dotyczące wyzwań wpływających na tempo transformacji transportu w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).
     

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy omówią ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Do końca lipca br. bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 są dostępne w regularnych cenach:

  • 1950 zł netto – „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto – „EXPO pass”.
  • Od sierpnia ceny biletów final call będą wynosiły 2450 zł netto za „Conference & EXPO pass” oraz 599 zł netto za „EXPO pass”.

Bilety na KNM 2023 można kupić tutaj

Podobał Ci się ten artykuł?
Podziel się z innymi!

Zobacz także

To również może Cię zainteresować

Expo Kongresu Nowej Mobilności: zaplanowano wiele premier, pokazów i… coś więcej

Premiery samochodów elektrycznych i wodorowych, ekspozycja infrastruktury ładowania, a także merytoryka na najwyższym poziomie – to wszystko podczas Kongresu Nowej Mobilności 2023.
Czytaj więcej

EXPO Kongresu Nowej Mobilności – największe forum zrównoważonego transportu w Europie Środkowo-Wschodniej

Już 26–28 września w Łodzi po raz czwarty odbędą się największe targi elektromobilności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Setki pojazdów elektrycznych i wodorowych, przegląd najnowocześniejszych technologii stosowanych w transporcie oraz dyskusje o przyszłości transportu zbiorowego – to wszystko czeka na gości w ramach Kongresu Nowej Mobilności w łódzkiej hali EXPO.
Czytaj więcej

Przywódcy regionu CEE będą dyskutować jak przyspieszyć multimodalność i bezemisyjny transport w miastach

Po ulicach polskich miast jeździ już ponad 100 tysięcy skuterów elektrycznych. E-rowery i inne formy bezemisyjnej mikromobilności również zyskują na popularności. Dzieje się tak w całej Europie Środkowo-Wschodniej i Unii Europejskiej.
Czytaj więcej

Najważniejszy szczyt o transporcie przyszłości. Już wkrótce w Łodzi

Elektromobilność to już nie plany i deklaracje, a rzeczywistość, która zmienia się na naszych oczach. Jak nie przespać trwającej rewolucji i sprawić by polskie firmy i społeczeństwo jak najpełniej na niej skorzystały?
Czytaj więcej

Innowacje, technologie i premiery – to wszystko na targach EXPO KNM

Już za niecały miesiąc (26-28 września) w Łodzi odbędzie się EXPO Kongres Nowej Mobilności. To największe w tej części Europy targi poświęcone nowoczesnej, zrównoważonej mobilności, na których prezentowane będą nie tylko nowości związane z zeroemisyjną mobilnością...
Czytaj więcej

Poland Drives e-Mobility - to Platforma współpracy kluczowych interesariuszy

Platforma współpracy kluczowych interesariuszy rynku elektromobilności w Polsce. Jeden z największych rynków motoryzacyjnych w Unii Europejskiej jest na początku drogi do zerowej emisji
Czytaj więcej